881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Samochody poleasingowe

 

.

Samochody poleasingowe. Czy warto? Jak i gdzie kupić?

.

Na hasło "samochody poleasingowe" praktycznie każdy przedsiębiorca reaguje z zainteresowaniem. W szczególności gdy dotyczy to samochodów użytkowych jakim są auta dostawcze. Czy faktycznie jest to zawsze okazja i warto taki samochód kupić, wziąć w leasing czy na kredyt "w ciemno". Odpowiedź nie jest jednak prosta. Ponieważ mamy w tym zakresie duże doświadczenie i możliwości postanowiliśmy jednak pomóc tym z Państwa, którzy szukają alternatywy do samochodów nowych z naszej oferty.

.

To oczywiste, że nowe auto daje dziś największą gwarancję niezawodności i przewidywalności kosztów eksploatacji. Renault Master używanyPrzykładowo w transporcie międzynarowym każda awaria to często kosztowyny i trudny logistyczny problem. Dlatego nowe, używane w naszej firmie auto od początku eksplatacji auto wydaje się wręcz koniecznością. Nowe auto to także proste i przyjazne proceduty finansowania. Wystarczy 1 % by wyjechać autem nawet za 100 tys. zł.

.

Jeśli jednak nasze wymagania nie są, aż tak ostre. Gdy mamy trochę mniej pewności co do opłacalności biznesu opartego na nowym samochodzie. Może po prostu będziemy jeździć wokół przysłowiowego komina i ewentualna awaria nie jest nam straszna to możemy pomyśleć o aucie używanym. 

.

Polski rynek aut używanych to jednak loteria. Jako, że znamy się na autach dostawczych, a jednocześnie współpracujemy z wieloma firmami leasngowymi mamy możliwość zaproponowania pomocy przy zakupie i finansowaniu aut używanych pewnych i sprawdzonych. Za takie uznac możemy samochody poleasnigowe. 

.

Nasza centrala i produkcja aut z zabudowami jest we Wrocławiu przy ul. Opolskiej 188. Tu jest też plac poleasingowy Idea Leasing. Blisko mamy do placów Getin Leasingu i Getin Banku, Santandera i EFL-a. Jesteśmy na bieżąco z tą ofertą i mamy najlpsze rozeznanie co dziś, jutro będzie można kupić. Sprawdż jakie auto możemy dla Ciebie znaleźć. Jak je sprawdzimy, a w razie konieczności przygotujemy do drogi i jak prosto je u nas sfinansować. 

.

Zapraszamy

tel. 509 30 88 20

mail: biuro@edostawcze.pl

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.