Citroen Berlingo, Peugeot Partner czy może Opel Combo.

Od niedawna naszą ofertę poszerzyliśmy o te mniejsze samochody dostawcze. Dzięki temu przyjrzeliśmy się bliźniakom. Ciitroen Berlingo czy Opel Combo? Oto jest pytanie.

Jeśli postawimy te samochody naprzeciw siebie i popatryzmy z boku to naprwdę trudno będzie zauważyć różnice. Tak naprawdę widoczne są one głównie od przodu. Producent, czyli koncer PAS zadbał by jednak Opel był Oplem. Są więc różnice w grillu jaki i w światłach. Widoczne, tochę inne „prowadzenie” lini zderzaka wynika już wyłącznie ze sposobu malowania.

Choć na pierwszy rzut oka samochody wyglądają też tak samo w środku już po chwili widać różnicę. Opel ma wielofunkcyjną kierownicę, a Citoren nie. Otóż nie. Jej „wielofunkcyjność” została schowana pod kieronicę i znajduje się na dodtkowych dzwigniach. Nam osobiście podoba się bardziej kieronica Opla. Trochę mniej plastiku, ale z drugiej strony rozwiązanie Citroena jest potencjalnie bardziej funkcjonalne.

Czy to już wszytkie różnice. Niestety tak… albo stety, bo przecież ten model jest naprawdę przemyślany i szkodabyłoby na siłę wymyślać coś „lepszego”.

Samochód w obu wersjach (jak i w Peugocie Partnerze) ma kilka dobrych silników z których 1.5 diesel o mocy 100 KM wydaje się najbardziej ekonomiczny. Łączy wystarczające osiągi z niską ceną i przede wszytkim niskim zużyciem paliwa. Udaje się zejść nawet poniżej 5 litrów.

Co więcej. Wersja nadwoziowa L2 (widoczna na zdjęciach ) wyposażona może być w tzw. drzwiczki cargo. Dzięki temu ten w sumie niewielki samochó może przewozić ładunki o długości nawet m.

Choć ulice miast są coraz bardziej zatłoczone, to samochody takie jak te rozwiązują problem. Łączą niewielkie rozmiary zewnętrzne z dużą przestrzenią ładunkową i prawie 1000 kg ładowności.

Polecemy w naszej ofercie np. w wakacje 2019 – Citroen Berlingo 100 KM XL w cenie tylko 54 490 zł netto.

Zespół edostawcze.pl

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.