881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Testy i opinie

ITS System

 

ITS System

 

Firma ITS System powstała stosunkowo niedawno bo w 2012 r., lecz nie weszła na rynek bez doświadczenia.

 

ITS System

 

Firma ITS System powstała stosunkowo niedawno bo w 2012 r., lecz nie weszła na rynek bez doświadczenia. Ludzie którzy stworzyli firmę swoje doświadczenie zbierali ponad 10 lat, tworząc własne rozwiązania lekkich systemów zabudów opartych na aluminium, zaspokajając ówczesne potrzeby i przewidując w którą stronę rozwinie się rynek. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zabudowy z ITS System będą solidne, lekkie a przede wszystkim dobrej jakości.

 

Głównym celem firmy jest produkcja i rozwój systemów transportowych. Oferując zabudowy skrzyniowe, kontenerowe, wywrotki aluminiowe oraz kity do zabudów samochodowych starają się sprostać wszelkim oczekiwaniom stawianych przez klientów.

 

Obecnie firma działa nie tylko na rynku polskim ale i sięga poza granice naszego kraju. Klienci ze Skandynawii, Francjii, Czech, Słowacji czy Niemiec docenili jakość, technologię oraz materiały dostarczone przez ITS System. Sukcesywnie wprowadzane unowocześnienia systemów i rowziazań, dostosowywanie się do panujących trendów oraz wyprzedzanie konkurencji – to sprawia, że klienci wybierający ITS napewno się nie zawiodą.

Dzięki wieloletniej współpracy z firmą ITS jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość zabudowy oraz szybki termin realizacji. Wszystkie konfiguracje dostępne są w naszej ofercie - edostawcze.pl

 

Renault Master spojtrak zabudowa firana

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.