ITS System

Firma ITS System powstała stosunkowo niedawno bo w 2012 r., lecz nie weszła na rynek bez doświadczenia.

 

Firma ITS System powstała stosunkowo niedawno bo w 2012 r., lecz nie weszła na rynek bez doświadczenia. Ludzie którzy stworzyli firmę swoje doświadczenie zbierali ponad 10 lat, tworząc własne rozwiązania lekkich systemów zabudów opartych na aluminium, zaspokajając ówczesne potrzeby i przewidując w którą stronę rozwinie się rynek. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zabudowy z ITS System będą solidne, lekkie a przede wszystkim dobrej jakości.

 

Głównym celem firmy jest produkcja i rozwój systemów transportowych. Oferując zabudowy skrzyniowe, kontenerowe, wywrotki aluminiowe oraz kity do zabudów samochodowych starają się sprostać wszelkim oczekiwaniom stawianych przez klientów.

 

Obecnie firma działa nie tylko na rynku polskim ale i sięga poza granice naszego kraju. Klienci ze Skandynawii, Francjii, Czech, Słowacji czy Niemiec docenili jakość, technologię oraz materiały dostarczone przez ITS System. Sukcesywnie wprowadzane unowocześnienia systemów i rowziazań, dostosowywanie się do panujących trendów oraz wyprzedzanie konkurencji – to sprawia, że klienci wybierający ITS napewno się nie zawiodą.

Dzięki wieloletniej współpracy z firmą ITS jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość zabudowy oraz szybki termin realizacji. Wszystkie konfiguracje dostępne są w naszej ofercie – edostawcze.pl