881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Testy i opinie

MOTO WEKTOR - zabudowy ze Śląska

 

MOTO WEKTOR - zabudowy ze Śląska

 

Firma MOTO WEKTOR Sp. z o.o. jako podmiot zajmujący się produkcją i sprzedażą zabudów samochodowych została wydzielona z przedsiębiorstwa Wektor Sp. z o.o. działającego na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku.

 

 

Firma MOTO WEKTOR Sp. z o.o. jako podmiot zajmujący się produkcją i sprzedażą zabudów samochodowych została wydzielona z przedsiębiorstwa Wektor Sp. z o.o. działającego na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku.

 

Firma produkuje głównie zabudowy do samochodów o DMC do 3,5t. W firmie liczy się głównie wysoka jakość, estetyka oraz szybki termin realizacji zamówienia. Dbają o to działy kontrukcyjny, części zamiennych, marketingowy, handlowy oraz jakości i optymalizacji produkcji.

 

W spółce jest zatrudnionych około 100 pracowników produkcji, pracujących w trzech halach montażowych oraz wytwarzających półfabrykaty. Przeważająca ilość zabudów na kontrukcjach nośnych wykonanych z aluminium stanowią:

  • skrzynie z plandekami

  • kontenery alumiuniowe lub z "plastra miodu"

  • izotermy oraz chłodnie

  • wywrotki jedno i trójstronne

  • skrzynie otwarte – również z nadstawkami

 

MOTO WEKTOR jest w stanie również zrealizować zamówienia niestandardowe. Możemy poprosić o skonstruowanie m.in.:

  • foodtrucka

  • furgonów warsztatowych i brygadowych

  • izoterm gastronomicznych

  • nadwozia do przewozu odzieży na wisząco

  • nadwozia do przewozu pojazdów i maszyn drogowych

 

Poza konstrukcją i budową zabudów, firma zajmuje się również produkcją spojlerów dachowych oraz kabin sypialnych, posiada opatentowany system pneumatycznego podnoszenia zabudowy oraz od 2014 roku produkują również kabiny sypialne typu Twin Cab.

Co ciekawe, w MOTO WEKTORZE jest również możliwość zamontowania punktów mocowania PSM, znanych do tej pory z większych samochodów.

 

Zabudowy tej firmy można zamontować na podwozioach koncerów Fiat, Renault, Citroen, Peugeot, Iveco – od wszystkich marek MOTO WEKTOR otrzymał świadectwa homologacji.

 

Nasza firma edostawcze.pl współpracuje ze spółką MOTO WEKTOR, posiadamy w ofercie pełną gamę zabudów oraz nadwozi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Fiat Ducato zabudowa kontener

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.