Przegląd samochodów pod zabudowę 2015

Wydaje się, że wybór samochodów dostawczych pod zabudowę jest ogromny. Czy faktycznie każdy znajdzie dla siebie i swojej firmy samochód dokładnie taki jakiego potrzebuje?

 

Ktoś kto jak my „siedzi” w tych samochodach może scharakteryzować rynek podwozi do zabudów w jednym zdaniu „Ducato bo ma mocny 3 litrowy silnik i Master bo wygodny i też daje radę”. Nie wyczerpuje to listy podwozi dostepnych na naszym rynku pod zabudowy samochodowe, ale patrząc na statystyki sprzedaży i to co jeżdzi na polskich blachach po trasach całej Europy, Masteri i Ducato to większość na tej liście. Spróbujmy podejść jednak do sprawy bardziej szczegółowo.

Po pierwsze modele:

1) Król zabudów czyli Fiat Ducato. Pozycja lidera była do niedawna nie zagrożona. Mocny 3 litrowy silnik na łańcuchu z Iveco. Odświeżony wygląd. Znośna cena. Jednak w tym roku Fiat dał torszeczkę popalić swoim fanom. Ze względu na pojawiające się opóźnienia w dostawach podwozi z 3 litrowym silnikiem, część klientów przerzuciła się na siostrzane Iveco czy Mastera. Ozauje się też, że wzrost zapotrzebowania na fotele kierowcy z amortyzacją spowodował i tu mały zator. Jeśli chcemy mieć tak wyposażony samochód musimy dodatkowo uzbroić się w cierpliwość. Jednak jak już się doczekamy mamy podwozie z jednym z najlepszym stosunkiem ceny do jakości silnika. Poradzi sobie ono nawet z dużą zabudową na 10EP z windą.

Fiat oferuje też oczywiście podwozia z silnikami 2.3. Te jednak sprawdzą się bardziej do ruchu lokalnego pod np. kontener do przewozu pieczywa czy skrzynie dla służb miejskich.

 

…. cdn…

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.