Zabudowy firmy CARPOL

Firma CARPOL, z którą współpracujemy, zaczęła swoją działalnośc już w 1996 roku. Na początku było to jedynie pięc osób w niewielkim warsztacie, z czasem przenosząć się do większego zakładu i poszerzając swoją załogę pracowniczą.

 

Firma CARPOL, z którą współpracujemy, zaczęła swoją działalnośc już w 1996 roku. Na początku było to jedynie pięc osób w niewielkim warsztacie, z czasem przenosząć się do większego zakładu i poszerzając swoją załogę pracowniczą. Rozrost firmy spowodował wzrost zamówień oraz w efekcie wypracowanie sobie pozycji lidera na polskim rynku pojazdów do przewozu wartości.

 

W 2000 roku firma zaprezentowała swoje produkty na Międzynarodowych Targach Budma w Poznaniu. Pozytywny odbiór spółki sprawił umożliwienie rozpoczęcia współpracy z polskimi dealerami Citroena, Opla, Forda i Toyoty. Kolejne lata przyniosły kolejne umowy z importerami większości marek samochodów dostawczych oferowanych w Polsce. Firma stale, od 20 lat, rozwija się i szuka nowych technologii.

 

Zabudowy tzw. Międzynarodówki z Carpolu, są wykonane w pełni z aluminium, co pozwala uzyskać największą ładowność, zachowując przy tym estetykę na wysokim poziomie. Skrzynie ładunkowe mogą być wyposażone w regulację wysokości, antypoślizgową sklejkę na podłodze, zbiorniki na wodę i skrzynki narzędziowe, lecz to tylko kilka opcji dodatkowych. Dzięki specjalnej kabinie umieszczonej, która gwarantuje kierowcy wygodny sen, możemy obniżyc spalanie nawet o 2l/100km. Otwierane boki zabudowy, tzw firana, z naciągiem ułatwi i przyspieszy załadunek, kierowcy napewno to docenią.

 

Bardzo ciekawą zabudową oferowaną przez spółkę CARPOL jest również izoterma zbudowana na furgonie. Samochód chłodnia może być wyposażony w agregat chłodzący, z opcją grzania lub dodatkowym zasilaniem. Zabudowy chłodnicze pokryte są termoizolacyjnymi materiałami pozwalajacymi uzyskać przenikalność cieplną na poziomie ~k<0,7 W m2K. Gładka powierzchnia wnętrza auto chłodni ułatwia jej czyszczenie i pielęgnację. Oczywiście w przypadku tego typu zabudowy również możemy wybierać spośród szerokiej gamy dodatków, kurtyny, drążki rozporowe, ściany działowe i wiele innych.

W ofercie firmy znajdziemy również zabudowy osobowe. 6 czy 7 miejscowe tzw. brygadówki czy busy, dla CARPOLa nie jest to żaden problem. Konfiguracja ilości siedzeń, tapicerka dopasowana do oryginalnej czy dodatkowe elementy wyposażenia przestrzeni pasażerskiej to tylko kilka z możliwości przy zamówieniu.

 

Oczywiście w ofercie edostawcze.pl znajdą Państwo podwozia i furgony z zabudowami Carpol. Dzięki dobrej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować te wysokiej jakości zabudowy w dobrych cenach oraz szybkich terminach realizacji.

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.