Zabudowy firmy CARPOL

Firma CARPOL, z którą współpracujemy, zaczęła swoją działalnośc już w 1996 roku. Na początku było to jedynie pięc osób w niewielkim warsztacie, z czasem przenosząć się do większego zakładu i poszerzając swoją załogę pracowniczą.

 

Firma CARPOL, z którą współpracujemy, zaczęła swoją działalnośc już w 1996 roku. Na początku było to jedynie pięc osób w niewielkim warsztacie, z czasem przenosząć się do większego zakładu i poszerzając swoją załogę pracowniczą. Rozrost firmy spowodował wzrost zamówień oraz w efekcie wypracowanie sobie pozycji lidera na polskim rynku pojazdów do przewozu wartości.

 

W 2000 roku firma zaprezentowała swoje produkty na Międzynarodowych Targach Budma w Poznaniu. Pozytywny odbiór spółki sprawił umożliwienie rozpoczęcia współpracy z polskimi dealerami Citroena, Opla, Forda i Toyoty. Kolejne lata przyniosły kolejne umowy z importerami większości marek samochodów dostawczych oferowanych w Polsce. Firma stale, od 20 lat, rozwija się i szuka nowych technologii.

 

Zabudowy tzw. Międzynarodówki z Carpolu, są wykonane w pełni z aluminium, co pozwala uzyskać największą ładowność, zachowując przy tym estetykę na wysokim poziomie. Skrzynie ładunkowe mogą być wyposażone w regulację wysokości, antypoślizgową sklejkę na podłodze, zbiorniki na wodę i skrzynki narzędziowe, lecz to tylko kilka opcji dodatkowych. Dzięki specjalnej kabinie umieszczonej, która gwarantuje kierowcy wygodny sen, możemy obniżyc spalanie nawet o 2l/100km. Otwierane boki zabudowy, tzw firana, z naciągiem ułatwi i przyspieszy załadunek, kierowcy napewno to docenią.

 

Bardzo ciekawą zabudową oferowaną przez spółkę CARPOL jest również izoterma zbudowana na furgonie. Samochód chłodnia może być wyposażony w agregat chłodzący, z opcją grzania lub dodatkowym zasilaniem. Zabudowy chłodnicze pokryte są termoizolacyjnymi materiałami pozwalajacymi uzyskać przenikalność cieplną na poziomie ~k<0,7 W m2K. Gładka powierzchnia wnętrza auto chłodni ułatwia jej czyszczenie i pielęgnację. Oczywiście w przypadku tego typu zabudowy również możemy wybierać spośród szerokiej gamy dodatków, kurtyny, drążki rozporowe, ściany działowe i wiele innych.

W ofercie firmy znajdziemy również zabudowy osobowe. 6 czy 7 miejscowe tzw. brygadówki czy busy, dla CARPOLa nie jest to żaden problem. Konfiguracja ilości siedzeń, tapicerka dopasowana do oryginalnej czy dodatkowe elementy wyposażenia przestrzeni pasażerskiej to tylko kilka z możliwości przy zamówieniu.

 

Oczywiście w ofercie edostawcze.pl znajdą Państwo podwozia i furgony z zabudowami Carpol. Dzięki dobrej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować te wysokiej jakości zabudowy w dobrych cenach oraz szybkich terminach realizacji.