881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Otwarcie siłowni oraz punktu medycznego dla kierowców

 

Otwarcie siłowni oraz punktu medycznego dla kierowców

 

W środę 17 września br. na stacji BP w Kątach Wrocławskich otwarto czwartą już w Polsce siłownię dla kierowców. Miło jest nam obwieścić, że nasza firma – edostawcze została fundatorem tego obiektu. Organizatorem projektu w Polsce jest fundacja Trans.org, a siłownie mieszczą się w ich programie Truckers Life.

 

  Jak wiadomo, życie kierowcy do łatwych nie należy. Często borykają się z problemami zdrowotnymi, które wynikają z braku ruchu i nadmiaru stresu w pracy. Siłownie na świeżym powietrzu mają pozwolić na poprawę sprawności fizycznej. Już niedługo w naszych poradnikach załączymy materiały przedstawiające proponowane ćwiczenia na takich siłowniach jak i to, jakie ćwiczenia wykonać można za kierownicą.

 

 

 

  Całe wydarzenie wspierała Iwona Blecharczyk – znana w środowisku jako „Trucking girl”. Będąc kierowcą ciężarówki, sama jest zwolenniczką aktywnego spędzania wolnego czasu w trasie. Jest ona ambasadorką projektu Truckers Life.

 

Zapraszamy wszystkich na naszą siłownię. Choć jak wiadomo Trucker kojarzy się bardziej z kierowcą „dużego” to jednak nasz udział w tym projekcie wynika z tego, że wg edostawcze.pl i ci z „małych” powinni mieć możliwość aktywnego spędzania czasu na swoich postojach.

 

SPRAWDŹ JAK ĆWICZYĆ NA NASZEJ SIŁOWNI DLA KIEROWCÓW 

 

Przy okazji otwarcia naszej siłowni powstał pierwszy w Polsce punkt Doc Stop. O tym więcej w tym materiale – „Doc Stop Kąty Wrocławskie przy A4”

Paweł,

edostawcze.pl

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.