Pierwsza siłownia dla kierowców truckerslife w Niemczech

Otwarcie nowej siłowni partnera edostawcze.pl Fundacji Truckerslife w Niemczech. To początek „ekspansji” akcji poza Polską.

Jak wiemy fundacja Truckerslife powstała by pomagać w utrzymaniu zdrowia przy wykonywaniu zawodu kierowcy zawodowego. Jedną z akcji jest rozwój sieci siłowni zlokalizowanych w miejscach odwiedzanych przez kierowców. Najczęściej są to parkingi przy stacjach benzynowych.. po prostu Truck Stopy :-). To, że jest to pomysł ciekawy i wzbudzajacy zainteresowanie w całej Europie  potwierdza nowa siłownia.

 

Z końcem kwietnia odbyło się otwarcie  pierwszej siłownię w Niemczech! Mieści się ona na terenie Truck Center Lauenau, przy Daimlerstraße 1, a jej fundatorem jest firma Truckxxgroup. Oo uroczystym przecięciu wstęgi oplatającej siłownię, nastąpiła prezentacja treningu wykonanego przez zawodowego kierowcę – Iwonę „Trucking Girl” Blecharczyk pod czujnym okiem trenera – Arno Schmitt.

 

Oczywiście to nie koniec. Otwarcie kolejnej siłowni będzie u naszych południowych sąsiadów. Zapraszamy za chwilę do Czech. Dziś, ciąglę i nieustająco zapraszamy na dwie siłownie edostawcze.pl w Polsce TUTAJ