881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
samochody branży budowlanej GODZINY PRACY PROMOCJA WEEKENDOWA Promocja na majówkę Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Samochody dostawcze

 

Właśnie. Co to są samochody dostawcze? Jak to hasło rozumiemy w edostawcze.pl - czyli tak naprawdę czym się zajmujemy?

.

Ponieważ jesteśmy w sieci najbardziej racjonalnym źródłem wydaje się encyklopedia internetowa tj. pl.wikipedia.org.

Tu małe zaskoczenie. Nie ma hasła samochody dostawcze, a wynik wygląda jak poniżej:

.

.

Czyli historia samochodów dostawczych skończyła się na Poloniezie Truck i Moskwiczu 430 ;-).

Czyli może hasło Van? Też kojarzy się z dostawczakami. Tu chyba trafliśmy lepiej:

.

.

Uznaliśmy, że samochody dostawcze to wszystkie samochody ciężarowe i ciężarowo-osobowe o DMC do 3,5T. Tak więc dla nas dostawczakiem jest zarówno Opel Corsa VAN jak i Renault Master Międzynarodówka. Choć trudno porównać Pandę VAN do Iveco 35 to jednak i koncerny samochodowe mają podobne podejście sprzedając takei samochody w jednym salonie.

.

Na naszej stronie znajdziecie więc oferty zakupu i finansowania takich samochodów, ze szczególnym uwzględnieniem róznych typów zabudów - więcej tutaj KONFIGURACJE. Ponieważ nasi klienci prowadzą często rozbudowane firmy transportowe nie odżegnujemy się jednak od trochę większych doatawczaków - czyli i 8-12 T Actrosa u nas się znajdzie.

.

Co ważene. Samochody dostawcze wystepują też fabrycznie, a taniej z polską zabudową, w wersjach służących do przewozu osób. Zwiemy takie auta potocznie busami. Dlatego i 9 osobowe Renaut Trafic, czy Fiat Scudo znajdują się w naszych propozycjach.

.

Zespół edostawcze.pl

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.