881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Poradniki

Jak szybko dostanę kredyt lub leasing na samochód?

 

Jak szybko dostanę kredyt lub leasing na samochód?

 

Kiedy szukamy samochodu do naszej firmy powinniśmy równocześnie pomyśleć o finansowaniu. W edostawcze.pl staramy się jak najlepiej połączyć ofertę na samochód jak jego finansowanie w postaci leasingu lub kredytu. Jak szybko to u nas załatwisz?

 

Decyzję o przyznaniu kredytu samochodowego można otrzymać nawet w pół godziny. Oczywiście czas ten liczymy od momentu podania kompletnych danych niezbędnych do zweryfikowania wniosku kredytowego. Czasami ten czas wydłuża się ponieważ: banki nie pracują w weekendy. Dodatkowo analityk może poprosić o dodatkowe informacje np. jeśli firma jest młoda, a samochód drogi może okazać się, że trzeba podać kontrahentów.

Po przyznaniu kredytu to klient decyduje o miejscu i terminie podpisania umowy. Dzięki dobrej współpracy z bankami większość umów kredytowych uruchamiamy w dniu rejestracji lub następnym. Tak więc kredyt samochodowy można  załatwić w edostawcze.pl nawet w 1-2 dni i tylko czasami dostępność samochodu determinuje szybkość tej procedury.

Równie szybko można dostać zgodę na leasing samochodowy. Uproszczone procedury i minimalne wymogi w firmach leasingowych współpracujących z nami pozwalają na podjęcie decyzji nawet w dniu złożeniu kompletnego wniosku leasingowego. Warto tu zaznaczyć, że kompletny wniosek to czasami tylko nr NIP i dane z dowodu osobistego. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu opłat wstępnych najszybciej jak to możliwe rejestrujemy samochód i wydajemy go już w następnym dniu.

Na stronach net4car czyli naszej firmy partnerskiej współpracującej w zakresie finansowanie można samemu wypełnić wniosek on line na kredyt samochodowy i leasing. Pozwoli to na znaczne przyśpieszenie procedury weryfikacyjnej. Zapraszamy do skorzystania z dostępnych formularzy - proszę jednak wpisać w uwagach "edostawcze.pl"

Wniosek leasingowy                      Wniosek kredytowy

Dziękujemy i zapraszmy do sprawdzenia jak szybko dla Ciebie pracujemy

Zespół edostawcze.

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.